Büyük Boy Bayan El Çantası Modelleri | Mezuniyet Elbiseleri
Resim Bulunamadı

Büyük Boy Bayan El Çantası Modelleri

6 Ağustos 2015
1.285 views
 • Sponsor Bağlantı
  Büyük Boy Bayan El Çantası Modelleri

  Büyük boy bayan çantaları son yıllarda artık daha ön planda olmaktadır. Bayanlar tarafından da çok beğenilen bu çantalar kullanım açısından da oldukça rahatlar. Hem görüntüsü hem de iç hacminin büyük olması dolayısı ile bayanlarımız çok beğenmektedir.

  Büyük boy bayan çantalarını sadece günlük yaşam değil özel geceler içinde kullanabilirsiniz. Tabi özel günler için uygun büyük boy el çantası modelleri bakıyorsanız daha gösterişli ve özel gecenize uygun tasarlanmış olması gerekir. Bunun içinde aşağıda bulunan birçok resimdeki büyük boy çantalarımız özel günler için uygundur. Oldukça gösterişli modellerin yanı sıra sade ve daha çok günlük kullanıma uygun çantaları da resimlerde bulabilirsiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Büyük boy bayan el çantası modelleri fiyatları da marka ve tasarımına göre değişmektedir. 10-15 TL’ye de çanta bulunurken 1000 TL üzerinde de büyük boy çantalar vardır. Yani tamamen kullanılan emek ve malzemeye göre fiyat değişmektedir. Fakat bir çantaya da çok aşırı para harcamakta mantıksız olacaktır. O halde bu güzel büyük boy el çantası modellerine bakmanın zamanı geldi:

   

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Genç Kızlar İçin Sırt Çantası Modelleri
  Genç Kızlar İçin Sırt Çantası Modelleri
  2015-2016 Sonbahar Kış Sırt Çantası Modelleri
  2015-2016 Sonbahar Kış Sırt Çantası Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.