Cilt Rengi Nasıl Açılır? | Mezuniyet Elbiseleri
Resim Bulunamadı

Cilt Rengi Nasıl Açılır?

19 Eylül 2015
684 views
 • Sponsor Bağlantı
  Cilt Rengi Nasıl Açılır?

  Her ne kadar yaz mevsimi gelince cilt rengini koyulaştırmak isteyen bayanlarımız olsa da cilt rengini açmak isteyen bayanlarımız da olmaktadır. Özellikle buğday ya da beyaz tenli olmayı seven bayanlarımız için cilt rengi nasıl açılır konusunda sizlere birkaç önerimiz olacaktır.

  Cildinizin mat ve cansız olduğunu düşünüyor ve renk olarak da koyulaştığını hissediyorsanız öncelikle bazı etkenleri araştırmak gerekir. Örneğin; sigara kullanan bayanların birçoğunda mat ve lekeli bir cilt olmaktadır. Zamanla da cildinizde kararma oluşmaktadır. Bunun dışında kozmetikler ve dış etkenlerde cildinizin kararmasın da etkili olmaktadır. Bu gibi zararlı etmenleri ortadan kaldırdıktan sonra cilt rengi açmak için doğal yöntemler tercih edebilirsiniz. Bunlarda biri de süt kürüdür.

  Sponsor Bağlantılar

  Cilt rengini açmak için bir miktar sütü ocakta ısıtarak ılık hale getiriniz. Temiz bir bezi süte batırıp, çekin. Eğer fazla batırmış iseniz elinizle bezi sıkınız. Daha sonra ıslak kısmı yüzünüze yavaş yavaş sürünüz. Bez kuruduğu zaman aynı işlemi tekrar ediniz. Haftada 2 defa bu kürü uygulamanız mümkündür. Böylece zamanla cilt renginizin açıldığını göreceksiniz. Eğer ki bu kürü uyguladıktan sonra sonuç alamadıysanız, altında yatan başka nedenlerini mutlaka araştırmanızı öneririz. Ayrıca süte karşı alerjini var ise bu kürü uygulamamanızı öneririz.

  Cilt Rengi Nasil Acilir

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Evde Pratik Duş Jeli Nasıl Yapılır?
  Evde Pratik Duş Jeli Nasıl Yapılır?
  Doğal Yöntemlerle Dolgun Dudaklara Sahip Olmak
  Doğal Yöntemlerle Dolgun Dudaklara Sahip Olmak
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.