Doğal Yöntemlerle Dolgun Dudaklara Sahip Olmak | Mezuniyet Elbiseleri
Resim Bulunamadı

Doğal Yöntemlerle Dolgun Dudaklara Sahip Olmak

27 Ekim 2015
833 views
 • Sponsor Bağlantı
  Doğal Yöntemlerle Dolgun Dudaklara Sahip Olmak

  Bayanlarımız her zaman çekici ve alımlı görünmekten çok hoşlanmaktadır. Dolayısıyla da vücudunda değiştirmek istedikleri kısımlar için farklı yöntemler tercih etmektedir. Tabi  birçok yöntemler kullanılmaktadır. Teknolojik aletlerin yanı sıra doğal yöntemlerle de aslında vücudunuzda ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Dudaklarınızın daha dolgun görünmesi isteyen bayanlarımız içinde bizler doğal yöntemlerle bu işlemi nasıl yapacağınız konusunda sizlere bilgi vereceğiz.

  Doğal Dudak Dolgunlaştırma Yöntemleri

  Bal İle Gelen Güzellik: Bal sayesinde dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Bir çorba kaşığı doğal balı yarım salatalık ve bir çora kaşığı yoğurt ile karıştırınız. Bu karışımı dudaklarınıza sürüp yaklaşık 15 dk kadar bekletiniz. Son yıkayınız, dudaklarınız harika bir şekilde nemlendiğini ve zamanla dolgunlaştığını göreceksiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Nane İle Gelen Güzellik: Nane yağını dudaklarınıza sürdüğünüzde başta yanma hissi olacaktır. Daha sonra dudaklarınızı şişirecektir. Böylece dudaklarınız dolgun görünecektir.

  Viks ile Dolgun Dudaklar: Viks birçoğumuz bilir. Özellikle grip ve soğuk algınlığında kullanılsa da artık dudak dolgunlaştırmak içinde kullanabilirsiniz. Bir adet diş fırçasına fındık kadar alarak dudaklarınıza masaj yapınız. Haftada bir kez bu işlemi uygulayınız. Dudaklarınızdaki dolgunluğu kısa zamanda hissedeceksiniz.

   

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Gün Boyu Bakımlı Görünmenin Altın Kuralları
  Gün Boyu Bakımlı Görünmenin Altın Kuralları
  Cilt Rengi Nasıl Açılır?
  Cilt Rengi Nasıl Açılır?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.