En Güzel Kahkül Modelli Saçlar | Mezuniyet Elbiseleri
Resim Bulunamadı

En Güzel Kahkül Modelli Saçlar

22 Ekim 2015
1.930 views
 • Sponsor Bağlantı
  En Güzel Kahkül Modelli Saçlar

  Kahkül bayanlarımızı her zaman oldukça farklı gösteren modellerden biridir. Farklı kahkül saçlar ile görüntünüzde tamamen değişiklik yapabilirsiniz. Hele ki artık saçınızdan sıkıldınız ve neler yapabilirim diye düşünüyorsanız o halde kahkül  yaptırmayı deneyin deriz.

  Kahkül saç modeli kullanan bayanların her zaman daha sevimli ve seksi bir görüntü oluşturduklarını söylenmektedir. Genelde 20’li ve 30’lu yaşlarda olan bayanlarımızın tercih etmesini önerdiğimiz bu saç modeli uzun ve orta uzunlukta olan saçlarda daha iyi durmaktadır. Fakat bazı bayanlarımız kahkül kestirmekten korkar, oysa yakışacağını düşünüyorsanız mutlaka yaptırmalısınız.

  Sponsor Bağlantılar

  Kahkül saç modelleri olarak kısa, uzun ve yandan olacak şekilde modelleri bulunmaktadır. Yalnız bu arada şöyle bir hatırlatma yapalım eğer ki alın kısmını çok dar ise kahkülü pek önermiyoruz. Nedeni ise, alnı dar olan bayanlarımızın kahkül kullandığı zaman yüz kısmı daha çok küçülmektedir. Bundan dolayı da görünümleri hoş durmamaktadır. Alın kısmı geniş olduğu zaman ise kahküllerini daha ön plana çıkıyor ve yüzünüzde daralma görülmemektedir. Zaten galerimizde de en güzel kahkül modelli saçlarında çok rahat göreceksiniz.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Modellerle At Kuyruğu Saç Modelleri
  Yeni Modellerle At Kuyruğu Saç Modelleri
  2016 Kısa Saç Modelleri
  2016 Kısa Saç Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.