Erkekler İçin Mezuniyet Kombinleri | Mezuniyet Elbiseleri
Resim Bulunamadı

Erkekler İçin Mezuniyet Kombinleri

10 Mayıs 2019
24 views
 • Sponsor Bağlantı
  Erkekler İçin Mezuniyet Kombinleri

  Özel günlerde şık ve stil sahibi görünmek sadece bayanlar için geçerli bir durum değildir. Erkeklerin de bayanlardan daha fazla giyimine özen gösterdiği bir gerçektir. Bilhassa mezuniyet kutlamaları gibi bir defaya mahsus günlerde şık görünmek için büyük çabalar harcanır. Erkekler için mezuniyet kombinleri hakkında fikirler sunacağımız bu yazımızı dikkate alarak mezuniyetin en tarz erkeği olmayı başarabilirsiniz.  Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki mezuniyet kombini yaparken tarzınız kadar önem vermeniz gereken bir konu daha varsa mezuniyetin ne tarz bir ortamda kutlanacağıdır. Otel mi, salon konsepti mi, yoksa dış mekan mı olduğunu göz önünde bulundurarak ortama uygun giyinmeniz en önemli konudur.

  Gündüz ve açık alanda gerçekleşecek bir mezuniyet partisi için doğallığı ön planda tutabilirsiniz. Özellikle mavi blazer ceket ile beyaz tişört kombini açık alan konseptine uygun bir stil oluşturacaktır.

  Mezuniyet kutlamasına spor tarzınızla katılmak istiyorsanız krem rengi keten pantolon ve beyaz tişörtünüzü blazer ceket ile kombin edebilirsiniz. Bu tarz şık bir kombinle mezuniyetin dikkat çeken isimleri arasında yer almanız kaçınılmazdır. Erkek için mezuniyet kombini yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da doğru renkleri bir araya getirmektir.

  Gençlerin bulunduğu bir ortamda genellikle de mezuniyet gibi kutlamalarda spor kombinler ön plana çıkmaktadır. Son yıllarda spor kombin seçenekleri için kullanılan bordo blazer ceketler yeni sezonda da erkeklerin en fazla kullandığı modeller arasında yer alıyor.

  Sponsor Bağlantılar

  Hem spor, hem de klasik tarzda bir stil oluşturmak istiyorsanız lacivert takım elbisenizi renkli kazak ya da tişört ile kombin edebilirsiniz. Lacivertin içine tercih edeceğiniz rengin teniniz ile uyumlu olmasına özen göstermenizi öneririz.

  Kot pantolon ve balıkçı yaka kazak ile gri blazer ceket kombin ederek tarz bir stile kavuşabilirsiniz. Bu tarz spor kombin seçeneklerini klasik ayakkabı ve ceketinize kullanacağınız şık bir mendille tamamladığınızda feminen bir duruşa sahip olabilirsiniz.

  Keten pantolon erkeklerin en fazla tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Krem, haki yeşili ve bej gibi tonlarla siyah ceket ve kravat kombini yaparak mezuniyet töreninin ilgi odağı olabilirsiniz. Eğer açık alanda düzenlenen bir konsepte katılıyorsanız güneş gözlüğü ile tarzınıza tarz katabilirsiniz.

  Beyaz pantolon ve tişört ile yine blazer ceket kombin edebilir, kutlamanın ilerleyen saatlerinde ceketinizi çıkararak rahatça vakit geçirebilirsiniz. Özellikle takım elbise kullanmaktan hoşlanmayanlar için bu tarz rahat kombinler ideal olacaktır.

  Stilinizle ön planda olmak ve günün en dikkat çekici ismi olmak istiyorsanız parlak krem tonlarında takım elbise tercih edebilirsiniz. Pantolonunuzu siyah seçerek üst kısmın abartılı görünmemesini sağlayabilirsiniz. Mezuniyet için erkek kombinleri arasında en zoru farklı parçaları bir araya getirmektir. Bu aşamada hazır kombin seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yelekli Erkek Takım Elbise Modelleri
  Yelekli Erkek Takım Elbise Modelleri
  Erkek Siyah Takım Elbise Modelleri
  Erkek Siyah Takım Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.