Gözlük Kullananlar İçin Makyaj Önerileri | Mezuniyet Elbiseleri
Resim Bulunamadı

Gözlük Kullananlar İçin Makyaj Önerileri

9 Temmuz 2015
996 views
 • Sponsor Bağlantı
  Gözlük Kullananlar İçin Makyaj Önerileri

  Gözlük kullanan bayanlarımızın karşılaştıkları problemlerden biri de nasıl bir makyaj kullanmak olduğudur. Genelde yeni gözlük kullanacak ya da gözlük takmak isteyen bayanlarımız makyaj renkleri ve nasıl yapılması gerektiği konusunda kararsız kalıyorlar. Bizlerde gözlük kullananlar için makyaj önerileri hazırladık.

  Gözlük kullanan bayanlarımız için en önemli kısmı gözlerdir. Çünkü gözlüklerin gözleri arka planda bıraktığı düşünülse de doğru makyaj sayesinde gözlerin dikkat çekmesini sağlamak mümkündür. Öncelikle gözleriniz küçükse ve daha belirgin hale gelmesini istiyorsanız koyu tonları kullanabilirsiniz. Yalnız göz makyajında her daim aşırıya kaçmamakta fayda vardır. Siyah bir rimel kullanmak ve ayrıca sürmede etkili etkili olacaktır. Sade makyaj sevenler, rimel ve sürme yeterlidir.

  Sponsor Bağlantılar

  Dudaklarda ise parlatıcı kullanabilirsiniz. Eğer ki açık tonları ve canlı renkleri seviyorsanız kullanmaktan asla kaçınmayın deriz. Tıpkı aşağıdaki sekizinci resimde bulunan bayanımızın kullandığı ruj rengi gibi.

  Bunun dışında son olarak yanaklarda da allık sayesinde hareketlendirme yapmak mümkündür. İşte bütün bu anlattıklarımızı daha iyi anlamız için sizlere gözlükle makyaj yapmış bayanlarımızı paylaşıyoruz.

   

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Çok Tercih Edilen Ruj Renkleri
  En Çok Tercih Edilen Ruj Renkleri
  Eyeliner Sürmenin Altın Kuralları
  Eyeliner Sürmenin Altın Kuralları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.