Gün Boyu Bakımlı Görünmenin Altın Kuralları | Mezuniyet Elbiseleri
Resim Bulunamadı

Gün Boyu Bakımlı Görünmenin Altın Kuralları

23 Ekim 2015
581 views
 • Sponsor Bağlantı
  Gün Boyu Bakımlı Görünmenin Altın Kuralları

  Özellikle çalışan bayanlar gün boyu yaptıkları makyajın kalıcı olmasını ve her zaman bakımlı görünmek ister. Bunun içinde büyük çaba harcayan ve sık sık aynaya bakma zorunluluğu hisseden bayanlarımız için bazı önerilerimiz olacak.

  Öncelikle her zaman bakımlı görünmek istiyorsanız makyajınıza dikkat etmeniz gerekir. Seçeceğiniz makyajınızda özellikle rimeliniz akmayacak tarzda olan ürünlerden seçmenizi öneririz. Suya dayanıklı olması konusunda mutlaka bilgi alınız. Hele ki sabah erken saatlerde makyaj yapıp, saatlerce işte vakit geçiriyorsanız o halde suya dayanıklı maskaralar kullanın.

  Makyaj yaparken bir başka dikkat edeceğiniz nokta kullanılan pudra renginizin ten rengine uyumlu olmasıdır. Çünkü bayanlarımızın bir kısmı ten renginin farklı tonlarında pudra ya da kapatıcı kullandıkları takdirde etkisi geçtiğinde kötü bir görüntü olmaktadır. Bundan dolayı ten rengi pudra ya da kapatıcı sizin gün boyu güzel görünmenize yardımcı olacaktır.

  Sponsor Bağlantılar

  Makyajı yaptıktan sonra sık sık makyaj yapmayınız. Ayrıca sık sık elinizle yüzünüze dokunmayınız. Aksi halde bozulan makyajınızı tekrar düzelteyim derken tamamen bozabilirsiniz. Hatta ne kadar çok yüzünüze dokunursanız cildiniz yağlanacak ve makyajınız o derece de bozulmaya neden olacaktır.

  Çantanız her daim makyaj malzemeleriniz hazır olmalıdır. Özellikle küçük bir makyaj aynası ile ara ara kendinizi kontrol edebilir ve böylece bakımlı olmanın keyfini gün boyu yaşayabilirsiniz.

  Gun Boyu Bakimli Gorunmenin Yolu

  Gun Boyu Bakimli Gorunmenin Yolu

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Doğal Yöntemlerle Dolgun Dudaklara Sahip Olmak
  Doğal Yöntemlerle Dolgun Dudaklara Sahip Olmak
  Cilt Rengi Nasıl Açılır?
  Cilt Rengi Nasıl Açılır?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.