Kuru Ciltler İçin Gül Suyu | Mezuniyet Elbiseleri
Resim Bulunamadı

Kuru Ciltler İçin Gül Suyu

16 Eylül 2015
649 views
 • Sponsor Bağlantı
  Kuru Ciltler İçin Gül Suyu

  Kuru bir cilt hem yaz aylarında, en çok da kış aylarında size oldukça zorluk verecek bir cilt tipidir. Elbette çözümü bulunsa da her zaman doğal yöntemleri kullanmanızı öneririz. İşte bu doğal yöntem ise gül suyudur. Gül suyu sayesinde hem gönül rahatlığı ile cildinizde kullanacaksınız, hem de cildinizin kuruluğunu ortadan kaldırmış olacaksınız.

  Kuru ciltler kış aylarında daha çok çatlama şeklinde size zarar verebilir. Bunun dışında yüzdeki kuruluktan dolayı cildiniz fazlası ile gerilecektir. Bu durumdan kurtulmak için günlük olarak yaptığınız cilt bakımında gül suyunu kullanmanızı öneririz.

  Gül suyu içerisinde nemlendirici etki veren madde bulunmaktadır. Tabi gül suyu tek başına etkisi azdır. Etkisini artırmak içinse doğal nemlendiricinizi kullanırken içine bir miktar da gül suyu dökerseniz böylece yüzünüzün ne oranını artırabilirsiniz. Yalnız şunu da belirtelim ki alacağınız gül suyu doğal olarak yapılmış olması gerekir. Aksi halde piyasada birçok sahte gül suyunun bulunduğunu ve güvenilir yerlerden almanızı öneririz.

  Sponsor Bağlantılar

  Ayrıca gül suyu ile cildinizi temizlemek içinde oldukça etkilidir. Cildinizde bulunan makyaj kalıntıları ve ölü hücrelerden cildinizin kurtulmasını sağlar. Bir pamuğa gül suyu dökerek cildinizi temizleyebilirsiniz.

  Kuru Ciltler İcin Gul Suyu

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Doğal Yöntemlerle Dolgun Dudaklara Sahip Olmak
  Doğal Yöntemlerle Dolgun Dudaklara Sahip Olmak
  Gün Boyu Bakımlı Görünmenin Altın Kuralları
  Gün Boyu Bakımlı Görünmenin Altın Kuralları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.