Mezuniyet İçin Dağınık Topuz Modelleri | Mezuniyet Elbiseleri
Resim Bulunamadı

Mezuniyet İçin Dağınık Topuz Modelleri

 • Sponsor Bağlantı
  Mezuniyet İçin Dağınık Topuz Modelleri

  Mezuniyet kutlamaları için tercih edeceğiniz elbise modeli ne olursa olsun dağınık topuz ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Sade günlük bir elbise modelinde de,ışıltılı bir abiye elbisede de dağınık topuz tercih etmeniz mümkündür. Saç modelleri modasına baktığımızda bu sezon örgülü ve dağınık modeller dikkat çekiyor. Abartıdan hoşlanmayan ve sadeliği ön plana çıkarmak isteyenler için ideal bir seçim olan dağınık topuz bilhassa ağır elbiseler için şık bir tarz sunuyor. Mezuniyet için dağınık topuz modelleri arayışındaysanız işinizi kolaylaştıracak modelleri sizler için derledik. Özellikle saç modelinize karar veremediğiniz durumlarda kolayca yapabileceğiniz bir model istiyorsanız kendiniz de dağınık topuz yapabilirsiniz.

  Dağınık topuz hem genç, hem de şık bir görünüm sağlamaktadır. Elbiseniz abartılıysa ve daha fazla abartıya neden olmak istemiyorsanız örgü ile bütünleştirilmiş salaş ve dağınık topuz tercih edebilirsiniz. Bu tarz modellerde makyajınızı da hafif tonlarda uygulayarak doğallığın zirvesine ulaşabilirsiniz.

  İddialı görünmeyi tercih edenlerdenseniz şık bir abiye ile abartılı dağınık topuz modeli tercih edebilirsiniz. Topuzunuzun iddialı olmasından dolayı makyajınızı mümkün olduğunca sade tutmanızda fayda var. Bu tarz abartılı dağınık topuzlar gece kutlamaları için idealdir.

  Mezuniyet kutlamasına sadece abiye elbiselerde değil, günlük giyime uygun kıyafetlerde de dağınık topuz tercih etmek mümkündür. Saçlarınızı açık bırakmaktan hoşlanmıyorsanız ve topuzunuzun da göz yorucu bir model olmasını istemiyorsanız ensede dağınık topuz tercih edebilirsiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Örgü ve bukleler ile şekillendirilmiş dağınık topuz modelleri sayesinde stil sahibi görünmeyi başarabilirsiniz. Dağınık topuz için en önemli nokta buklelerin doğallığını korumasıdır. Yüzünüze dökülen bukleler sizi daha zarif bir görünüme ulaştıracaktır.

  Mezuniyet partisinin parlayan yıldızı olmanız için abartıya ve çok para harcamanıza gerek yok. Düz siyah ya da beyaz bir elbise ile saçlarınızı dağınık şekilde kendiniz de toplayabilirsiniz. Dağınık topuzun en önemli detayı yüzünüze dökülen saçlardır. Topuzunuzu bitirdikten sonra birkaç tutam saç çıkarmayı unutmayın.

  Topunuza renk katmak ve daha havalı bir görünüme ulaştırmak için saç aksesuarları ile hava katabilirsiniz. Önemli olan noktanın saçlarda doğallığı ön plana çıkarmak olduğunu unutmamanızdır.

  Dağınık topuz için en ideal saç kısa saçlardır. Saçlarınızı arkaya doğru tokalarla gelişi güzel şekilde toplayıp önünüze bir tutam saç bırakmanız yeterli olacaktır.

  Yana doğru yapılan ense topuzları da oldukça revaçta. Tek kollu abiye kullanacaksanız abiyenizin kolu olmayan kısma doğru dağınık topuz modeli yaptırabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Mezuniyet İçin En Şık Saç Modelleri
  Mezuniyet İçin En Şık Saç Modelleri
  Özel Geceler İçin En Güzel Tırnak Oje Desenleri
  Özel Geceler İçin En Güzel Tırnak Oje Desenleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.