Mezuniyet İçin En Şık Saç Modelleri | Mezuniyet Elbiseleri
Resim Bulunamadı

Mezuniyet İçin En Şık Saç Modelleri

 • Sponsor Bağlantı
  Mezuniyet İçin En Şık Saç Modelleri

  Genç kızlar için hayatında en güzel görünmek istediği iki önemli gün vardır. Bunlardan birisi düğün günü, birisi de mezuniyet günüdür. Mezuniyet balosunun en şık bayanı olmak için elbise seçiminden ayakkabıya, çanta seçiminden saç modeline kadar her ayrıntıya en ince detayına kadar önem verilir. Birçok bayanın şıklık yarışına girdiği bir ortamda şık olmak adına yoğun çabalar harcanır. Sizlere mezuniyet için saç modelleri arasından en şık olanlarını derledik. Elbisenize ve tarzınıza uygun modele daha kolay karar vermek için önerilerimizi dikkate alabilirsiniz.

  Mezuniyet balosunun en şık bayanı olmak istiyorsanız elbiseniz ve saç modeliniz birbiri ile uyumlu olmalıdır. Eğer abartılı bir elbise kullanacaksanız saçınızı doğal modellerden tercih edebilir, sade bir elbise kullanacaksanız da saç modelinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Tamamen iddialı olmak istiyorum diyenlerdenseniz hem elbisenizde, hem de saç modelinizde abartılı seçimler yapabilirsiniz.

  Mezuniyet Saçı Modelleri

  Elbisenizde sırt detayı varsa saçlarınızı dağınık topuz modeli tercih edebilirsiniz. Aksesuar ile saçınıza hava katarak mezuniyet şıklığı elde etmeniz mümkündür. Eğer elbiseniz salaş bir modelse saçlarınızdan tutamlar sarkıtarak fresh bir görünüm sağlayabilirsiniz.

  Söz konusu mezuniyet gibi özel bir gün olunca bayanların en çok tercih ettiği model de maşa oluyor. Kıvır kıvır saçlar sade elbisenizi hareketlendirebileceğiniz en şık detaydır. Özellikle son yıllarda saç modası trendleri arasında yer alan örgü trendini maşa modeli ile birleştirmenizi tavsiye ederiz.

  İster sade, isterseniz de abartılı elbisenizle tercih edebileceğiniz tepeden abartılı topuz modeli ile yüzünüzün güzelliğini ön plana çıkarabilirsiniz. Mezuniyet saçı modelleri arasında tepeden topuzlara sıkça rastlamaktayız.  Kısa boylu bayanlar için bu tarz modeller daha uzun görünmek açısından avantaj sağlayacaktır.

  Sponsor Bağlantılar

  Balo açık alanda ve kır konsepti gibi bir ortamda gerçekleşecekse saç modeli seçiminizde abartıdan kaçınmalısınız. Saçlarınızı doğal bir maşa ile hareketlendirerek arka kısma çiçekli bir taç takabilirsiniz.

  Abiye elbise tercih edecekseniz örgü ve topuz birleşimi bir model tercih edebilirsiniz. Ancak topunuzu doğal halinde ve abartıdan uzak salaş bir topuz olarak yaptırmayı ihmal etmeyin.

  Mezuniyet saç modelleri arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız kendi saçınızı kısa sürede şekillendirebilirsiniz. Saçlarınıza hafif dalgalar vererek son yılların trendi olan saç aksesuarlarını kullanarak farklı bir model yaratabilirsiniz.

  Elbise seçimi ne olursa olsun mezuniyet için tercih edilebilecek en kusursuz saç modellerinden birisi de ensede yapılan salaş atkuyruğudur. Bu saç modelinin yakışmayacağı tarz yoktur diyebiliriz.

  Kısa saçlı bayanlar çok fazla model tercihi yapamadığı için üzülürler. Oysa ki mezuniyet gününde en şanslı bayanların kendileri olduğunun farkında değillerdir. Kuaförde saatlerde vakit geçirmektense saçlarınıza doğal dalgalar yaparak kolayca mezuniyet saçı elde edebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Mezuniyet İçin Dağınık Topuz Modelleri
  Mezuniyet İçin Dağınık Topuz Modelleri
  Özel Geceler İçin En Güzel Tırnak Oje Desenleri
  Özel Geceler İçin En Güzel Tırnak Oje Desenleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.