Ruj Kullamanın Altın Kuralları | Mezuniyet Elbiseleri
Resim Bulunamadı

Ruj Kullamanın Altın Kuralları

2 Ağustos 2015
477 views
 • Sponsor Bağlantı
  Ruj Kullamanın Altın Kuralları

  Makyaj denilince akla önemli ürünlerden olan elbette ruj gelmektedir. Rujda yüzde farklı bir görüntü vererek daha çekici ve şık bir yüze sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Bundan dolayı da ruj kullanırken altın kurallar olarak nitelendirilen kurallara iyi dikkat etmek gerekir. Aksi halde kullanılan ruj yüzünüzde felakete dönüşebilir.

  Ruj sürerken öncelikle dudaklarınız büzülmüş şekilde olmamalıdır. Gergin hafif bir gülümsemede olacak şekilde dudaklarınız olmalıdır.

  Dudaklarınızın soluk olduğunu düşünüyorsanız daha çok canlı ve dudaklarınıza enerji verecek renkler olmalıdır. Şeftali, pembe, kırmızı tonları gibi renkler uygun olacaktır. Daha koyu tene sahip olanlar ise kahverengi ve onun tonlarından oluşan renkler olabilir.

  Sponsor Bağlantılar

  Ruj alırken ve renk tercihi yaparken rujun tester denilen ürünlerini mutlaka deneyiniz. Çünkü bazı renkleri tercih ederken sadece bakıp almak olumsuz sonuçlara neden oluyor. Dudakta duruşu daha farklı olacağından mutlaka denemekte ve fikir almakta fayda var diyoruz.

  Dudaklarınızı dolgun göstermek içinde dudak kalemlerinden faydalanmalısınız. Dudak çizginizden yukarısında kalem ile belirleyip daha sonra ruju sürdüğünüz takdirde daha dolgun bir dudak görünümüne sahip olacaksınız.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Çok Tercih Edilen Ruj Renkleri
  En Çok Tercih Edilen Ruj Renkleri
  Eyeliner Sürmenin Altın Kuralları
  Eyeliner Sürmenin Altın Kuralları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.