Tüylü Abiye Modelleri | Mezuniyet Elbiseleri
Resim Bulunamadı

Tüylü Abiye Modelleri

 • Sponsor Bağlantı
  Tüylü Abiye Modelleri

  Tüyler, peluşlar pek çok kadın için farklılığı yakalamanın en doğru adresi. Bunu elbiselerinde kullanarak sıradışı bir şıklık yaşamak isteyen bayanlar gün geçtikçe artıyor. Hal böyle olunca da tüylü abiye modelleri vitrinleri süslemeyi başarıyor. Kış aylarında nasıl bir dekolte giyileceği konusu zaman zaman sorun olabiliyor hanımlar için. Uzun kollu giyinmek her zaman cazip olamayabiliyor. İşte böyle zamanlarda straplez bile olsa tüylerle dizayn edilmiş elbiseler sonbahar ve kış aylarının en gözde tercihleri arasında yer alıyor.

  Sponsor Bağlantı

  Tüylü abiye elbisenizin etek kısmında kullanılan tüyler elbisenizi son derece cazip gösterecektir. Elbisenize hem sempatiklik hemde cazibe katacaktir. Starplez model başta olmak üzere dantel işlemeli, taş işlemeli askılı ve yarım kollu modellerde de tüylerin kullanıldığını görüyoruz.

  Uzun tüylü abiye modeller davet ve organizasyonlar için fazla abartılı kaçabilir. Mini ve straplez modeller daha tercih edilesi seçenekler arasında yer alıyor. Siyah ve beyaz başta olmak üzere her türlü abiye modelinde tüylerin cazibesinden yararlanabilirsiniz. Tüylerin göz alıcı enerjisiniden mutlaka faydalanmalısınız.

   

   


 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Content for the literature review plan. Steer clear of mistakes?
  Content for the literature review plan. Steer clear of mistakes?
  How-to Produce a Workout Journal
  How-to Produce a Workout Journal
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.